Prezent na Walentynki

portfelWalentynki to święto, które przywędrowało do naszego kraju z Zachodu. Polacy bardzo je polubili. Wszak Dzień Świętego Walentego to doskonała okazja, aby okazać uczucia bliskiej osobie i obdarować ją jakimś miłym prezentem.

Idealny podarunek na Walentynki

Większość z nas ma problem z wyborem odpowiedniego prezentu dla ukochanej osoby. Jest to szczególnie trudne, gdy nasz związek trwa krótko i nie znamy jeszcze zbyt dobrze swoich upodobań.

Idealnym prezentem na Walentynki będzie na pewno portfel skórzany. Jest to elegancki, a zarazem osobisty podarunek. Odpowiedni zarówno dla kobiety jak i mężczyzny. Na rynku znajdziemy mnóstwo modeli do wyboru. Bez problemu znajdziemy taki, który idealnie trafi w gust obdarowanej osoby.

Jeśli znamy, choć trochę, preferencje osoby, którą chcemy uszczęśliwić to możemy jej kupić książkę lub płytę CD ulubionego wykonawcy. Jeśli zamieścimy dedykację na okładce prezent stanie się o wiele bardziej osobisty. Równie dobrym wyborem będzie ramka na zdjęcia lub okolicznościowy kubeczek.

Jeżeli znamy się już bardzo dobrze, a nasz związek stał się poważny to możemy zdecydować się na o wiele bardziej osobiste prezenty. Takim upominkiem może być na przykład bielizna. Zanim wybierzemy się na zakupy sprawdźmy, jaki rozmiar nosi nasz partner. Dzięki temu unikniemy nieprzyjemnej sytuacji.

Prezent uniwersalny?

Czy istnieje prezent, który sprawdzi się w każdej sytuacji? Oczywiście, że tak. Jeśli całkowicie nie mamy pomysłu, czym obdarować bliską osobę, to możemy zdecydować się na słodycze lub kwiaty.
Pamiętaj, że czasem prezent może uratować związek i ustrzec Was przed rozwodem.

Jeśli jednak nie masz wyjścia polecamy adwokata od spraw rozwodowych.